İSTANBUL 000-000-0000

Sultan masajı nedir ?

Sultan masajı, iki terapistin bir kişiye aynı anda ve birbiriyle senkronize olarak masaj terapisi uyguladığı bir tedavi şeklidir. Etkili olmak için, iki terapist genellikle tedavi sırasında uyum içinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmeleri için birlikte eğitilmişlerdir. Bu masaj tarzı, Tandem Masajı veya 4-El Masajı olarak da bilinir.

İki terapist ve dört el vücudunuza çarptığında, zihniniz farklı tepki verir. İlk başta kendinizi her birinin nerede olduğu ve her birinin ne yaptığı terapistleri takip etmeye çalışırken, hepsini kafanızda çok mantıklı bir düzende tutmak için mücadele ederken bulabilirsiniz. Bununla birlikte, beyniniz çok hızlı bir şekilde kimin ne yaptığını bilmediğini fark eder ve kontrolü bırakır. Bu, tedaviler sırasında gitmekte zorlanan herkes için güçlü bir tedavidir.

Gerçek bir sultan masajı çeşitli avantajlar sunar ve eşdeğer iki elli versiyonunun iki katından daha iyidir. Dört el terapisinin önemli ek faydalarından biri, hem zihninizde hem de vücudunuzda çok daha derin ve daha yoğun bir terapötik gevşeme yaşayacağınızdır.

sultan masajı
sultan masajı

Neden sultan masajı?

Önceden en az birkaç ve ideal olarak birçok kez birlikte çalışmalı ve eğitmelilerdi. Birlikte çalışmak, terapistlerin vuruşları düzgün bir şekilde senkronize ve kesintisiz bir şekilde yapmalarını sağlar. Birbirleriyle uyum içinde olmak, her terapistin eşinin bir sonraki hamlesini öngörmesini ve alıcı gereksinimlerine uyum içinde tepki vermesini sağlar.

Muhtemelen otantik terapötik dört elle tedavinin en önemli unsuru, tedaviyi gerçekleştirecek iki terapistin uygun şekilde eşleştiğinden emin olmaktır. Aşağıda göreceğiniz gibi, dört el masaj terapisinin temel amaçlarından biri, zihinsel rahatlama seviyesini yardımcı olmak ve yoğunlaştırmaktır.

En iyi dört el masajı için, terapistler iyi koreograf dansçılar gibi eşleşir. Aslında, bu masaj şekli , bireysel unsurların toplamından daha fazlasını yaratmak için birlikte çalışan masaj ve dansın iyi bir örneğidir .

Dört el masajı nasıl uygulanır

4 el masajı altında yatan temel felsefe, zihinlerimiz derin bir dinlenme haline getirildiğinde gerçek ve daha uzun süreli terapötik rahatlama yaşama ihtimalimizdir. Birçoğumuz – özellikle Londra’daki yoğun şehir tipleri – sürekli ‘açık’ durumdayız. Uyandığımız andan gece sonunda uyuyana kadar izlemeyi, dinlemeyi, analiz etmeyi ve tahmin etmeyi bırakmıyoruz.

İstanbul sultan masajı nasıl farklı çalıştığını daha iyi anlamak için, düzenli bir tek terapist masajı yaptığınız son kez düşünün. Kendinizi bilinçli olarak, gerçekleştirilen vuruş sayısını veya masözünüzün bir sonrakine geçmeden önce vücudunuzun her bir bölümüne harcadığı zamanı saydınız mı? Eğer öyleyse, o zaman birçok kişiden birisiniz. Tedaviniz sırasında terapistinizin ilerlemesini takip etmek doğaldır, ancak aslında bunu yapmak zihninizin düzgün bir şekilde rahatlamasını engeller.

Bu tür bir yaklaşım genellikle hoş olmayan sürprizlerden kaçınan başarılı ve organize bir malzeme yaşam tarzıyla sonuçlanırken, aynı zamanda son derece yorucu bir yaşam tarzıdır. Uygun ve düzenli rahatlama terapisi olmadan böyle yaşamaya devam etmek yanmaya yol açabilir. Dört el masajı ileri gevşeme terapisi! Bu tür tedavi özellikle hem bilinçli olarak hem de bir dereceye kadar bilinçaltında zihnin kapanmasına yardımcı olduğu bilinen tekniklere odaklanır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.